main-img

Oferta usługowa

Dotacje do pomp ciepła.

BEZPŁATNIE! Przygotujemy kompletną dokumentację do dotacji na pompy ciepła. Dokumentacja obejmuje:

  • Przygotowanie wniosku.
  • Harmonogram rzeczowo-finansowy (biznes plan).
  • Efekt ekologiczny przedsięwzięcia.
  • Dokumentacja podwykonawcza.
  • Dokumentacja geologiczna - jeżeli jest wymagana.

Oferujemy pomoc w oferujemy pomoc w uzyskaniu dotacji z WFOŚIGW, z budżetu Miasta Stołecznego Warszawy lub z Banku Ochrony Środowiska.

Szczegółowe informacje pod telefonem: 600-700-801.

Ogrzewanie podłogowe.

Wykonujemy ogrzewania podłogowe niskotemperaturowe współpracujące z pompami ciepla oraz instalacjami solarnymi. Wbrew panujacym opiniom ogrzewanie podłogowe może być stosowane w każdym budynku, a nowoczesne materialy wykończeniowe podłóg pozwalają na stosowanie grzejnikow podłogowych w kazdym pomieszczeniu. Przykładowe zdjęcia przedstawiają szerokie spektrum zastosowań ogrzewania podłogowego.

Posiadamy duże doświadczenie teorytyczne i praktyczne w tym zakresie. Każda wykonywana instalacja jest poprzedzona szczegółowymi obliczeniami. Zobacz przykładowe obliczenia OZC oraz obliczenia CO.

W tym miejscu możesz zobaczyć wybrane przykłady pokazujące jak bardzo może się różnić sposób wykonania podłogówki w zależności od obiektu, strat ciepła i wymaganej temperatury w pomieszczeniu. Bazując na zdobytym doświadczeniu możemy wykonać każdy rodzaj ogrzewania dla każdego obiektu.

Auditing energetyczny

Wykonujemy audyty energetyczne będące podstawą ubiegania się o premie termomodernizacyjne.

Opracowania koncepcji

Najważniejszym elementem procesu decyzyjnego przy wyborze systemu grzewczego jest relacja ceny początkowej do kosztów eksploatacji. Wiadomo bowiem, że koszty ogrzewania i eksploatacji systemu grzewczego (obsługa, modernizacja) stanowią lwią część wszystkich wydatków z budżetu domowego. Na etapie budowy domu nie zawsze zastanawiamy się jakie rozwiązanie będzie dla nas najkorzystniejsze w dłuższej perspektywie. Mając odpowiednią wiedzę i doświadczenie możemy Państwu pomóc w tym trudnym wyborze.

Projekty CO

Od projektu do efektu

—Tak brzmi nasza dewiza.