Kontakt

Wykonujemy ogrzewania podłogowe niskotemperaturowe współpracujące z pompami ciepła oraz instalacjami solarnymi. Wbrew panującym opiniom ogrzewanie podłogowe może być stosowane w każdym budynku a nowoczesne materiały wykończeniowe podłóg pozawalają na stosowanie grzejników podłogowych w każdym pomieszczeniu. Przykładowe zdjęcia przedstawiają szerokie spektrum zastosowań i możliwości ogrzewania podłogowego.

Posiadamy duże doświadczenie teoretyczne i praktyczne w tym zakresie. Każda wykonywana instalacja jest poprzedzona szczegółowymi obliczeniami. Zobacz przykładowe obliczenia OZC oraz obliczenia CO

Zobacz przykłady:
Ogrzewanie podłogowe w salonie
Ogrzewanie gdzie występują duże zyski ciepła od pomieszczeń sąsiadujących
Ogrzewanie podłogowe w hali z basenem kąpielowym
Podłogówka w ogrodzie zimowym
Ogrzewanie podłogowe w magazynie wysokiego składowania
Usuwanie śniegu i lodu za pomocą ogrzewania "podłogowego"

Ogrzewanie podłogowe w salonie o średniej wysokości 7m

[^^^] Ogrzewanie podłogowe w salonie o średniej wysokości 7m. Widoczne są strefy brzegowe i zróżnicowane zagęszczenie - z uwagi na duże przeszklenie.

Rozstaw rur został dobrany dla obliczeniowej temperatura wody grzewczej na zasilaniu 45C

[^^^] Ogrzewanie podłogowe niskotemperaturowe z bardzo dużym rozstawem rur. Rozstaw rur został dobrany dla obliczeniowej temperatura wody grzewczej na zasilaniu = 450C. W praktyce w sezonie grzewczym temperatura na zasilaniu żadko przekraczała +400C.

Ogrzewanie podłogowe w pomieszczeniu z basenem kąpielowym

[^^^] Ogrzewanie podłogowe w pomieszczeniu z basenem kąpielowym. Mimo bardzo dużego zagęszczenia - podłogówka nie pokryje w pełni zapotrzebowania na ciepło. Konieczne jest zastosowanie nagrzewnicy dla wentylacji.

Ogrzewanie podłogowe w ogrodzie zimowym

[^^^] Ogrzewanie podłogowe w ogrodzie zimowym. W obrębie jednego pomieszczenia w poszczególnych strefach występuje różny układ rur ogrzewania podłogowego.

Ogrzewanie w magazynie wysokiego składowania - przemysłowe

[^^^] Ogrzewanie podłogowe w obiekcie przemysłowym. Z uwagi na duże obciążenia posadzki zastosowaliśmy specjalne rury.

Usuwanie lodu odśnieżanie, odladzanie

[^^^] Ogrzewanie podłogowe ...podjazdu do garażu! W powiązaniu z instalacją solarną i pompą ciepła jest to skuteczny i tani sposób na usuwanie śniegu i lodu.

To tylko wybrane przykłady pokazujące jak bardzo może się różnić sposób wykonania podłogówki w zależności od obiektu, strat ciepła i wymaganej temperatury w pomieszczeniu. Bazując na zdobytym doświadczeniu możemy wykonać każdy rodzaj ogrzewania dla każdego obiektu.

Copyright © Netmark Dom Ekologiczny Sp. z o.o.   info@nde.com.pl